Woocommerce e-poe seadistused ja optimeerimine

Kui sul on e-pood WordPressi sisuhaldustarkvara peal, siis ei saa sa ilma Woocommerce e-poe pluginata. See on tasuta tarkvara, mis on loodud WordPressile pakkumaks e-poe tuge.  

Woocommerce vajab seadistamist vastavalt e-poe struktuurile. Woocommerce ei sisalda mooduleid eestisisese transpordi või makselahenduste jaoks. Need on vaja eraldi paigaldada ja seadistada. 

Kui soovid oma aega kokku hoida ja sul ei ole aega ise kõiki nüansse välja uurida, et WordPressi peal olev e-pood müügitööks valmis panna, siis pöördu meie poole ja paneme sinu e-poe tööle või aitame muude seadistustega, et äri saaks laitmatult toimida.

Milleks on vajalik e-poe optimeerimine?

E-poe haldus ja optimeerimine - Epoeabi

Tänapäeval otsitakse lahendusi oma probleemidele ja muredele Google otsimootorist. Tähelepanu pööratakse peamiselt otsinguvastete esimesele lehele. Ainult 0.78% Googlest otsijatest vaatab Google otsingute 2. lehte (2020 andmed).  Kui sa pole esimeste seas või ei mahu esimesele lehele, siis sind ei ole potentsiaalsete klientide jaoks olemas ja võidavad sinu konkurendid. Selleks, et sinu e-pood või koduleht paistaks silma, tuleks kindlasti ära teha e-poe või veebilehe optimeerimine, mis aitab sind ja sinu äri uutesse kõrgustesse tõusta.

Samuti ei tasuks unustada veebilehe või e-poe kasutajasõbralikkust. Kui kliendi jaoks ei ole vajalik info piisavalt kiirelt leitav või on ebamugav veebilehte kasutada, siis tõenäoliselt ta enam sinna ei tule.

E-poe või veebilehe optimeerimise käigus vaatame üle järgmised punktid:

E-poe haldus ja optimeerimine - Epoeabi

Wordpressi e-poe või veebilehe optimeerimise käigus analüüsime e-poodi või veebilehte ning anname soovitusi, milliseid muudatusi teha ning kuidas neid ellu viia.